20- lecie działalności firmy BIMA

17.09.2022

W dniach 17-18.09.2022 w Łowiczu, firma BIMA obchodziła swoje 20- lecie działalności.

W związku z tym przyjaciele, pracownicy oraz partnerzy wzięli udział w uroczystej Gali Jubileuszowej. Firma BIMA od wielu lat zajmuje się odbiorem i zagospodarowaniem odpadów opakowaniowych.

Firma BIMA od wielu lat zajmuje się odbiorem i zagospodarowaniem odpadów opakowaniowych. W swojej ofercie posiada między innymi, zbiorniki ibc/dppl, kanistry, beczki, czy belowane produkty hdpe. Swoją działalnością wspiera działania proekologiczne w Polsce. Poprzez swoją aktywność wpływa na zmianę postaw społeczeństwa, jak również zmienia sposób myślenia w obszarze gospodarki o obiegu zamkniętym.

Warto wspomnieć, iż firma BIMA w październiku ubiegłego roku otrzymała od  Izby Pracodawców Recyklingu Opakowań ekopak, tytuł LIDERA RECYKLINGU 2020 za wkład na rzecz budowy gospodarki niekoemisyjnej i zasobooszczędnej.

Z okazji tego wspaniałego jubileuszu pragniemy serdecznie podziękować za dotychczasową, owocną współpracę oraz życzyć dalszych sukcesów w dążeniu do wyznaczonych celów. Ponadto mamy nadzieję, że nasze stosunki przez kolejne lata będą układały się tak pomyślnie i w miłej atmosferze jak do tej pory.