Gala „50 Osobistości Biznesu” na rzecz Fundacji Rak’n’Roll

28.06.2023

W dniu 16.06.2023 roku w Airport Hotel Okęcie w Warszawie odbyła się uroczysta gala podczas której Prezes Grupy Amber & Partnerzy, Pan Michał Gawroński został wyróżniony tytułem: „Osobistość Biznesu 2023”. Gala była niezwykłym spotkaniem osobistości ze świata biznesu i show-biznesu, a to co ich łączy to wspólna pasja do pomagania.

Grupa Amber & Partnerzy od lat aktywnie wspiera wszelkie działania i akcje charytatywne, ponieważ wierzymy, że wartość człowieka jest najwyższa, a dobro powraca.

Wieczorne wydarzenie poprzedziła premiera książki „50 Osobistości Biznesu”, przygotowanej przez Redakcję Magazynu Businesswoman&life na rzecz Fundacji Rak’n’Roll.

Wygraj Życie! Książka opowiada historie ludzi sukcesu. Pokazuje co ich inspiruje, pasjonuje, motywuje do działania. Możemy dowiedzieć się, czym są dla nich sukcesy, a czym porażki, jakie są ich marzenia i skąd czerpią energię do nieustannego dążenia do wyznaczonych sobie celów. Bohaterowie publikacji to osoby sukcesu, które podzieliły się swoimi historiami na poszczególnych stronach. Każda z nich jest inna, ale wszystkie niezmiernie inspirujące. Fundacja Rak’n’Roll powstała w październiku 2009 roku z inicjatywy Magdy Prokopowicz, która po swoich doświadczeniach z chorobą onkologiczną chciała pomóc ludziom w podobnej sytuacji. Od samego początku celem fundacji było przełamywanie tabu związanego z podejściem do raka w Polsce – że to choroba, o której się nie mówi, śmiertelna, beznadziejna. Udało nam się stworzyć nową jakość w sposobie mówienia o raku w przestrzeni publicznej.

Podopieczni Fundacji zarażają pozytywną energią i odczarowują chorobę, dając ludziom siłę do zdrowienia. Wiemy, że to bardzo pomaga chorym. Dzięki pozytywnym projektom Fundacji Rak’n’Roll wiele kobiet chorych na raka zaczęło walczyć o swoją kobiecość w chorobie, o to, aby chorować godnie i żyć z radością.

Uroczysta gala prowadzona przez znanego aktora Jacka Borkowskiego, rozpoczęła się od występu utalentowanej saksofonistki Nastazji Babskiej-Kozak. Na samym początku gali zostały nagrodzone osobistości ze świata biznesu, kultury, sztuki i show-biznesu za całokształt swoich dokonań, a przede wszystkim za wspieranie profilaktyki nowotworowej i promowanie zdrowego stylu życia. Nagrody otrzymały: Beata Tadla, Maria Niklińska, Magdalena Stępień. Podczas gali została wręczona statuetka w kat. Lider kursów biznesowych online dla businesswoman – Magdaleny Pawłowskiej.

Podczas premiery książki odbyły się także licytacje zestawów prezentowych, oraz giftów, z których dochód zasilił konto Fundacji Fundacji Rak’n’Roll. Wygraj Życie! W trakcie licytacji oraz pod sam koniec gali pojawiła się wyjątkowa artystka Kasia Dereń, która swoim występem poruszyła serca wszystkich gości, inspirując ich do dalszego zaangażowania w działania charytatywne.