Gala Konkursu „Sukces na Śląsku”

28.03.2022

W dniu 26 marca 2022 roku w Filharmonii Śląskiej w Katowicach odbyła się 19-ta Gala Konkursu „Sukces na Śląsku” połączona z 30-leciem Śląskiego Stowarzyszenia Menadżerów. W trakcie uroczystości wręczono wyróżnienia przyznane przez Stowarzyszenie dla najlepszych firm i menadżerów województwa śląskiego za szczególne osiągnięcia w 2021 roku. Nagrody wręczone przez wybitnych przedstawicieli naszego regionu:

  • prof. dr hab. Jan Klimek – Prezes Izby Rzemieślniczej oraz Małej i Średniej Przedsiębiorczości w Katowicach
  • Wiktor Pawlik – Prezes Regionalnej Izby Przemysłowo-Handlowej w Gliwicach
  • Tomasz Zjawiony – Prezes Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach
  • Zbigniew Gieleciak – Prezes Okręgowej Izby Przemysłowo-Handlowej w Tychach

Potwierdziły wkład jaki został przez ostatnie dziesięciolecia wniesiony przez uhonorowanych w rozwój Regionu, eksponując wartości ekonomiczne i społeczne, tworząc tym samym spójną gospodarkę województwa śląskiego. Działalność wyróżnionych firm wspierała przez ostatnie lata przeobrażenia zachodzące w naszym kraju, wpływając na rozwój przedsiębiorczości Polaków oraz budując nowe miejsca pracy, szczególnie potrzebne w czasach reorganizacji struktury rynku zatrudnienia.

Śląsk w okresie minionych 30 lat przeszedł ogromna zmianę – z gospodarki nastawionej na przemysł ciężki i sektor węglowy przeszedł na strategie  zorientowaną na nowoczesne technologie, zielone inwestycje i sprawiedliwą transformacje. Od wielu lat coraz większą role ogrywa innowacyjność, dobrze przeszkolony i doświadczony personel. Cieszymy się i jesteśmy zaszczyceni, że nasza Grupa Amber została dostrzeżona jako innowacyjna firma roku 2021 w kategorii firm z zakresu usług pro-ekologicznych oraz uhonorowana przez władze i kapitułę Śląskiego Stowarzyszenia Menadżerów.

Życzymy sobie oraz wszystkim wyróżnionym wybitnym menadżerom oraz firmom wielu sukcesów, konsekwencji i wytrwałości w dążeniu do wyznaczonych celów oraz satysfakcji z dotychczasowej pracy. Niech kolejne lata będą równie pomyślne.