Spotkanie Klubu Business Point

08.09.2021

W dniu 16.06.2021 w siedzibie Grupy Amber w Katowicach odbyło się pierwsze spotkanie Klubu Business Point przygotowane przy współpracy ze Śląskim Regionem Federacji Przedsiębiorców Polskich.

Business Point to cykl spotkań dla przedsiębiorców z segmentu małych i średnich firm zrzeszonych w Izbie Pracodawców Recyklingu Opakowań EKOPAK oraz będącymi Partnerami Grupy Amber.

Spotkanie dotyczyło tematu sukcesji i bezpieczeństwa prawnego, a prezentację z tego zagadnienia przedstawił Radca Prawny, dr Remigiusz Stanek.  

Dyskusja wśród uczestników spotkania utwierdziła zebranych w przekonaniu, iż temat sukcesji w firmach rodzinnych jest szczególnie istotny dla przedsiębiorców, którzy prowadzą swoje aktywności gospodarcze od początku transformacji ekonomicznej w Polsce. 

Wraz z rozpoczęciem nowego roku szkolnego Grupa Amber pod patronatem Śląskiego Regionu Federacji Przedsiębiorców Polskich po raz kolejny zorganizowała spotkanie Klubu Business Point.

Tym razem prelegentem był Radca Prawny, Wiceprezes Amber Risk Sp. z o.o. Pan Piotr Rapusta. Poruszone zostały kwestie ryzyka ekonomicznego, które w obecnej sytuacji pandemii w sposób szczególny oddziałują na organizacje biznesowe.

Kolejne już spotkanie zakończyło się ciekawą dyskusją uczestników i Partnerów Grupy Amber w zakresie odpowiedzialności członków zarządów i podejmowanego na codzień ryzyka gospodarczego.